Nové domy Lhotka

Nové byty ve Lhotce „Na Zeleném vršku“

OMLUX, spol. s r.o. zahájil realizaci I. etapy výstavby samostatných rodinných domů v jedné z posledních neobsazených exkluzivních lokalit v Ostravě. Městská čtvrť Lhotka nabízí mnoho nepopiratelných výhod pro klidný a důstojný život. Má perfektní dostupnost do centra moravskoslezské metropole a rychlé napojení na dálnici D1, velice dobrou občanskou vybavenost a po většinu roku svěží povětří. Zelený vršek navíc ještě skýtá nefalšovaně kýčovitý výhled přes všechny naježené ostravské komíny až ke vzdáleným Beskydům.

Noví zájemci o bydlení si mohou být jisti, že z hlediska kvality stavebních prací, použitých materiálů, technologické vybavenosti a všech záruk bude všechno dodrženo podle vysokých interních standardů společnosti OMLUX, spol. s r.o.. Není totiž náhoda, že na stejné adrese společnost OMLUX, spol. s r.o. sídlí. Chce Vám být co nejlepším novým sousedem.

O bydlení „Na Zeleném vršku“ se lze dočíst více na těchto stránkách: www.zelenyvrsek.cz

Web je momentálně spuštěn v provizorním módu, nicméně i podle něj si lze udělat představu, jak bude celá nová obytná lokalita vypadat. V průběhu dubna 2015 již budou stránky plně funkční.


Zpět na novinky